top of page
Krygowski Plener (10).jpg
Krygowski Plener (7).jpg

Ewelina i Karol

07.10.2023r.

Serdecznie polecamy !

Od samego początku wiedzieliśmy, że dobrze wybraliśmy, rewelacyjna komunikacja mnóstwo pomysłow. Pełen profesjonalizm, bardzo pomocni, uśmiechnięci i życzliwi. Na sesji plenerowej czuliśmy się bardzo swobodnie, co sprawiło, że cudownie wspominamy ten czas. Film, który otrzymaliśmy jest piękny, pełen emocji i dynamiczny! Cudowne pełne klimatu zdjęcia. Historia opowiedziana w taki sposób, że można oglądać w kółko i nigdy się nie znudzi! Nie mogliśmy wybrać lepszej ekipy do uwiecznienia najpiękniejszych momentów w tym dniu!

Z czystym sercem wszystkim polecamy Anie i Mirka

Maria i Konrad

08.06.2023r.

Razem z żoną mocno polecamy. Zdjęcia i film zarówno z wesela jak i z pleneru w mega jakości. Bardzo dobry kontakt, potrafią dobrze doradzić co do ujęć ale też mega otwarci na sugestię od nas. Dodatkowo świetni i pozytywni ludzie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem możemy ich polecić dalej.

Marysia Plener (9).jpg
Marysia Plener (11).jpg
Sebek plener (11).jpg
Sebek plener (16).jpg

Paulina i Sebastian

15.10.2022r.

Gorąco polecamy ReflexFilm Foto-video. Film i zdjęcia na najwyższym poziomie. Swobodna atmosfera i pomysłowość. Współpraca z Nimi to czysta przyjemność! ! Polecamy !!

Maryla i Sławomir

15.06.2018r.

Trochę czasu upłynęło, ale chcieliśmy z mężem podziękować za miłą współpracę i bardzo udaną relację Foto-Video ze ślubu. Jesteśmy zadowoleni z efektów Państwa pracy, cieszymy się, że będziemy mogli dzięki Państwu wielokrotnie wracać do tych wyjątkowych chwil i ulubionych miejsc, przeżywać je wciąż i wciąż na nowo i to w wysokiej jakości Było nam bardzo miło współpracować z Państwem, dziękujemy za cierpliwość, poświęcony czas, zwłaszcza podczas sesji plenerowej oraz fajną atmosferę, dzięki której obiektywy nie były dla nas straszne.

Pozdrawiamy serdecznie, życząc powodzenia w dalszej pracy oraz wszystkiego dobrego w życiu prywatnym!

Anna i Mariusz

12.08.2023r.

Z całego serca polecamy wszystkim usługi ReflexFilm! Fantastycznie uchwycili na zdjęciach oraz sfilmowali najpiękniejszy dla nas dzień - Ślub. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy Pana Mirka i Pani Ani. Zero stresu, skrępowania!
Polecamy, A. i M. W.

Małgorzata i Przemysław

04.08.2018r.

Profesjonalne podejście do klienta.😘 Film i zdj dokładnie wykonane. Czas oczekiwania na gotowe materiały bardzo krótki 😊 bardzo mili Państwo😘😘 spełnia każdą prośbę dotycząca filmu i zdjęć 😊😊 polecam bardzo gorąco. Ps. dziękujemy raz jeszcze wraz z Mężem 😊😊

Karolina i Dariusz

15.06.2019r.

Najlepsza ekipa, profesjonaliści w każdym calu Dziękujemy za piękne zdjęcia i film, a także miłą współpracę Polecamy z całego serca

Jarosław i Anna

05.10.2019r.

Świetnie wykonany film i zdjęcia Pełen profesjonalizm, przemili Państwo termin realizacji bardzo krótki . Z całego serca polecamy

Katarzyna i Krzysztof

28.08.2021r.

Bardzo polecamy, zdjęcia jak i film bardzo dobrej jakości. Mili, grzeczni ludzie, brali pod uwagę nasze sugestie i do tego nie za miliony Pozdrawiamy ciepło:)

Alicja i Bartosz

24.08.2021r.

bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia oraz dobrze zrobiony film :)polecamy gorąco z czystym sumieniem

Patrycja i Mateusz

18.06.2022r.

Dziękujemy za piękny film i zdjęcia! Profesjonalizm w każdym calu a do tego przemiła atmosfera, Polecamy z całego serca

bottom of page