top of page
Marysia Plener (3).jpg
1.jpg

Cześć !

Mam na imię Mirek

Jestem operatorem kamery, zajmuję się tworzeniem Waszych filmów ślubnych od A do Z. To właśnie ja odbieram telefony od Was i odpisuje na Wasze wiadomości. Także ze mną spotykacie się aby ustalić szczegóły i charakter Waszego filmu oraz sporządzić umowę na wykonanie reportażu ślubnego. 

Cześć !

Mam na imię Ania

To właśnie ja wykonuję i obrabiam Wasze fotografie, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Aby pokazać na zdjęciach emocje i naturalność staram się nie być reżyserem, ale chcę stać się uczestnikiem tych ważnych dla Was wydarzeń. Uwielbiam być blisko emocji co pozwala mi tworzyć zdjęcia z klimatem.

DUET tworzymy zgrany team filmowo fotograficzny. Razem świetnie się uzupełniamy, wzajemnie motywujemy.   Prywatnie jesteśmy małżeństwem i rodzicami wspaniałej dwójki Tobiasza i Laury

1.jpg

ReflexFILM nasza przygoda z filmem i fotografią  ślubną trwa już wiele lat, przez które zebraliśmy spore doświadczenie oraz wypracowaliśmy swój indywidualny styl. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje oraz doskonalimy swój warsztat pracy. Używamy profesjonalnego sprzętu filmowo - fotograficznego, przez co możecie być spokojni o jakość wykonanej usługi. Jesteśmy otwarci na współpracę z Wami, chętnie wysłuchamy Waszych pomysłów i sugestii.

bottom of page